10280. 290. Closed Online auction Paintings and graphics
4 400 HUF
27
0 HUF
Zádor István (1882-1963): Balaton, színezett rézkarc, papír, jelzett, 33,5×24,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván