Photo

Number of items: 417

1935 Bp., Eintracht jelmezbál a Pannoniában, Schäffer fotó, pecséttel jelzett, 17,5x23,5 cm
12379.

1935 Bp., "Eintracht" jelmezbál a Pannoniában, Schäffer fotó, pecséttel jelzett, 17,5x23,5 cm

1 000 HUF
2,65
2,86
1927 A Magyarországi Munkások Gyermekbarát Egyesületének szegedi 29. számú helyi csoportja nyaraltatási akciója, csoportképe, feliratozva, sarkain törésnyomokkal, 17x23 cm
12380.

1 000 HUF
2,65
2,86
cca 1970 Pilatus Pc-6B1-H2 Turbo Porter légcsavaros vöröskeresztes repülőgép, HA-YDB jelzéssel, 18x24 cm.
12381.

2 000 HUF
5,31
5,71
1913 osztrák családi fotó, kézzel festett háttérrel, üvegezett keretben, 52×32 cm
12382.

5 000 HUF
13,26
14,29
cca 1976 Balettfotók, 4 db vintage fotó, 24x18 cm és 30x40 cm között
12383.

1 600 HUF
4,24
4,57
cca 1970-1980 Divatfotók, 5 db, 24x9 és 24x18 cm közötti méretekben
12384.

1 600 HUF
4,24
4,57
1919 A Kassai Róm. Kath. Tanítónőképző Intézet 1918-1919 évben végzett növendékeinek tablóképe, Kemény műterme, Kassa, kissé sérültek a fotó sarkai, 20x27 cm.
12385.

1 200 HUF
3,18
3,43
Életképek az Okmány és Illetékbélyeg Gyűtjő Szakosztály rendezvényéről, 8 db fotó, 9×12,5 cm
12386.

800 HUF
2,12
2,29
Vázforrasztás a kerékpárgyárban, sajtófotó, 18x24 cm
12387.

1 200 HUF
3,18
3,43
Gereblyés lány kosárral, fotó, Berger Rezső műterméből, kartonra ragasztva, hátulján pecséttel jelzett, 16×11 cm
12388.

1 600 HUF
4,24
4,57
Taliándörögd, Űrtávközlési Földi Állomás, sajtófotó, feliratozva, 20,5×24 cm
12389.

1 200 HUF
3,18
3,43
cca 1910 Óbudai tűzoltók nagyméretű tablófotó / large photo of fire guards 38x32 cm
12390.

6 000 HUF
15,92
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF