cca 1935 Áldás Jancsi és Juliska világ körüli útja, Áldás Kávépótló Gyár díszalbuma beragasztott címkékkel, összesen 89 db képpel, 3 hiánnyal. Javított, sérült állapotban.
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937. Hungária. 64 beragasztott színes képpel. Teljes! Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban, javításokkal.
1938 Csehszlovákia felosztása, humoros hirdetmány gyászjelenetés formájában, nyomtatványként elküldve / Division of Czechoslovakia, humorous announcement in form of obituary notice, mailed as printed matter