Books: Architecture, Art

Number of items: 131

Tömöry Tamás: Az én otthonom. Bp., 1968, Táncsics. Kiadói illusztrált félvászonkötés, számos fekete-fehér ábrával. Jó állapotban.
15439.

1 000 HUF
39
15440.

1 800 HUF
15441.

3 000 HUF
15442.

1 600 HUF
Rózsa Gyula: Kő Pál. Mai magyar művészet 32. Budapest, 1976, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kemény papírkötés.
15443.

1 000 HUF
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről. 102 ábrával. Bp., 1943 Athenaeum. 215p.
15444.

1 000 HUF
Reinach Salamon: A művészet kis tükre. Fordította és részben Zádor Anna. Budapest, 1943, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Jó állapotban.
15445.

1 000 HUF
15446.

10 000 HUF
27,03
29,41
15447.

3 000 HUF
15448.

8 000 HUF
Képes Opera Enciklopédia. Szerk.: Stanley Sadie. Fordította Draskóczy Piroska, Andó Éva. Budapest, 2005, Kossuth Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15449.

3 000 HUF
15450.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF