4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borÃtó, 391 p. Töredék kötet. A borÃtó kopott. Az elülsÅ‘ szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)