8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. I-III. kötet. 1.Történelem. 544 p. 2. Állami és gazdasági élet. 482 p. 3. A magyar föld. 470 p. Bp., (1929), Franklin. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottasak a könyv sarkai, az I. kötet gerince fakó, de egyébként jó állapotban.