15313. 291. Closed Online auction Books: History
1 800 HUF
0 HUF
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1934, Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, belül a kötéstáblán javítással, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor