5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Budapest, é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, picit kopottas borítóval, gerinccel.