3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Schön Dezső: A jeruzsálemi per. Tel-Aviv, 1963, Uj Kelet-Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, számos fekete-fehér fotóval.