15618.
291. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Czukor Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1921, Dick Manó. Második, bÅ‘vÃtett kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötésben.