15605.
291. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Okolicsányi-Kuthy Dezső: A gümőkor. A nagy nép-betegség természetének, jelentőségének és az ellene való védekezés módjainak részletes népszerű ösmertetése. A Társadalmi Múzeum kiadványai 3. 392 fekete-fehér fotóval illusztrálva. Budapest, 1908, Korvin Testvérek Könyvnyomdája. Kiadói egészvászon borítóban, 366 p. A borítója kopott, foltos. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A kötése meglazult, sérült.