15630.
291. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Pólya Jenő: Az orvostudomány regénye. Bp., [1941], Béta. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, kissé laza fűzéssel.