6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
A magyar nemzeti irodalom kézikönyve műfajok szerint csoportosítva. A középiskolák felső osztályai számára. Szerk.: Lévay István. Eperjes, 1878, Rosenberg S, VIII+357+86 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, 79/80 oldalaknál kijáró lappal.