2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Babits Mihály: A második ének. A cÃmlaprajz Bernáth Aurél műve. Budapest , 1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., 103 p. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borÃtóval, kissé sérült gerinccel. ElsÅ‘ kiadás! Sorszámozott (2000/1424.) példány.