15939. 291. Closed Online auction Books: Other
1 000 HUF
0 HUF
Baranyi Ferenc: Túl az éjszakán. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : ttg