800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Dr. Ballagi Mór: Új teljes német és magyar szótár. Magyar-német rész. Második kiadás. Bp., 1864, Heckenast. Viseltes, laza korabeli egészvászon-kötésben.