16221. 291. Closed Online auction Books: Other
1 200 HUF
0 HUF
Gyulai Pál Emlékbeszédei. Középiskolai Olvasmányok Tára 13. Bp., 1900, Franklin-Társulat. Kiadói félvászonkötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
Photo of the item taken by : ekb