1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Jean Effel: A kis angyal. Bp., é.n., Kisipari Szövetkezeti Kiadóvállalat. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, kissé kopottas borÃtóval, kissé laza fűzéssel, szakadt elülsÅ‘ elÅ‘zéklappal.