10 000 HUF
Jókai Mór: A kőszívű ember fiai I-VI. kötet. Pest, 1869, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, bekötött papír védőborítóban, aranyozott lapélekkel, rossz állapotban, kopott borítókkal, sérült kötéssel. Első kiadás. Hegedűs Rózsának, Jókai Jolán lányának ex libris-szeivel.