800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Kertész Mihály: A csodálatos sárkány. Budapest, É.N., Athenaeum Irodalmi és nyomdai R.-T. Kopottas kiadói egészvászon kötés, 116 p. A gerince szakadozott, sérült. A cÃmlapja szakadt. Egyes lapszélek szakozottak, mások foltosak. A kötése sérült, a könyvbÅ‘l egy Ãv kijár (97-112 p.).