1 400 HUF
Schalom Ash három könyve: Moszkva. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban. Pétervár. Fordította Gergely Janka. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban. Varsó. Fordította Gergely Janka. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, fakó gerinccel, de belül jó állapotban.