800 HUF
Evangélikus Gyermekek Könyve. Összeállították Benkóczi Dániel, Friedrich Lajos, Hafenscher Károly, Dr. Keken András. Bp.,1959, Evangélikus Egyetemes Sajtóosztály. Második kiadás. Kiadói kopottas félvászon-kötés.