1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1943, Magyar Jövő. Második kiadás. Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, gerinccel, a kötése sérült, a borító részben elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.