1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, néhány lap kijár, belső címlap hiányzik, egyébként jó állapotban.