15431.
292. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Dr. Szumorowski Ulászló: Az orvostudomány története bölcsézeti szempontból nézve. Fordította Dr. Herczeg Árpád. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára. Budapest, 1939, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói picit kopott, picit foltos egészvászon kötés, némileg laza fűzéssel, magánkönyvtári bélyegzővel.