3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő. II. javított kiadás. Modern egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel,