2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Orbán DezsÅ‘: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. A borÃtója foltos, kopott, viseltes.