https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Technics Number of items: 43
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1529405
15484
292
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Kötőmintakönyv. Bp., 1987, Minerva. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1529319
15485
292
0
4200
Books: Technics
Other collectibles
Vegyes műszaki könyvek, 8 db:
Sadaricsev: Gépkocsi javítása. Bp., 1955, Műszaki. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
Gépipari táblázatok. Bp., 1970, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés.
Tömösy M. Jenő: Gépjárművek villamos berendezése. Negyedik, bővített és átdolgozott kiadás. Bp., 1953, Népszava. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
Magyar Gördülőcsapágy Művek 670. Gyártmánykatalógus. Bp., (1967), Kossuth Nyomda. Kiadói papírkötés.
Pataki Nándor: A korszerű kompresszorozás gyakorlati tapasztalatai és alapelvei. Bp., 1964, Mérnöki Továbbképző Intézet. Kiadói papírkötés.
Vízgőzdiagrammok. Szerk.: Tamásy András. Bp., 1953, Nehézipari Könyvkiadó. Kiadói kissé foltos papírkötés.
V. I. Anohin: A gépkocsi szerkezete. Bp., 1952, Népszava. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
Fúrás-faragás. Szerszámok, polcok, falak, ajtók. Fordította Farkas Elemér. Pannónia Barkácskönyvek. Bp., 1990, Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1518591
15486
292
0
1200
Books: Technics
Other collectibles
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. (Járművek.) Modellezők könyvtára 4. Bp., 1969, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, viseltes állapotban, a gerince hiányzik, a könyvtest egyben van, a borító kissé kopottas.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1456827
15487
292
0
4000
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Apáthy Jenő: A levegő meghódítása. Bp., é.n., Wodianer F. és Fiai Grafikai Intézet és Kiadvállalat Rt. Kiadó papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1426327
15488
292
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Schimanek Emil: Gőzkazánok, gőzgépek, és gőzturbinák. Tájékoztató a gőzüzemű erőművek üzemi viszonyairól. Budapest, 1950, Népszava. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1414445
15489
292
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Orbán Dezső: Az ezermester száz mesterműve. Budapest, 1934, Szent István Társulat Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 191 p. Jó állapotban
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1457274
15490
292
0
1000
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Némedy Imre: Szappanok és kozmetikai készítmények előállítása valódi és pótanyagokból. Bp, 1945, Delta, 170 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borító szakadozott, a hátsó borító hiányzik, a gerince szakadozott, hiányos, a kötése sérült.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1272343
15491
292
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Riesz József: Fémipari szakrajz. Vezérfonal az ipt. iskolai fémipari szakrajz tanulásához. Bp., é.n. Vörösváry. 92 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
1218689
15492
292
0
2000
Books: Technics
Other collectibles
Dr. Jakab László: Elektrokardiographia. Gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa. Számos ábrával. Kiadói vászonkötésben. Tulajdonosi bejegyzésekkel. Számos helyen aláhúzások.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1335323
15493
292
0
200
Books: Technics
Other collectibles
Vendéglátóipari technológia. A vendáglátóipari tanulóiskolák számára. Budapest, 1968, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói karton kötésben
The item is not available
1456783
15494
292
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Rácz Lajos (szerk.): Gyakorlati áruismeret és vegyészeti árúk kézi lexikonja. Tekintettel az új magyar vámtarifára. Bp., 1927, "Codex" Kőnyomdai és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés.
The item is not available
1254127
15495
292
0
800
Books: Technics
Other collectibles
Szentvári Miksa: A motorok szerkezete és kezelése. Bp., é.n., Vörösváry. 224 p. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment