15000.
292. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Tragor Ignác: Vác lakossága a XVIII. század elején. Vác, 1921, Váci Múzeum-Egyesület. Térkép melléklettel. Átkötött félvászon kötésben, jó állapotban.