Faleristics: medals, orders, badges
Number of items: 71
1459158
31052
292
Numismatics
1965. "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés mellszalaggal eredeti tokban T:1- NMK 663
1480329
31053
292
Numismatics
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1
1401680
31054
292
Numismatics
~1970. "Politikai Irodalom terjesztő - 5 év" ezüst fokozatú zománcozott jelvény, igazolvánnyal (20mm) T:1-
1531676
31055
292
Numismatics
~1970. 4db klf osztályos jelvény, közte "1. osztályú légvédelmi tüzér", "1. osztályú vezetékes híradó", "2. osztályú gépjárművezető", "1. osztályú rádióiránymérő" T:2
1 000 HUF
1543678
31056
292
Numismatics
~1970-1980. "Népművészeti és Háziipari Törzsgárda" zománcozott fém jelvény + "Népművészet - Háziipar Hűségért" aranyozott fém jelvény, hátoldalán sorszámozva + "Belker. Törzsgárda 20 év" zománcozott fém kitűző T:1-,2
1 600 HUF
1472492
31057
292
Numismatics
~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 20 éves" zománcozott jelvény és kitűző T:1-
1408591
31058
292
Numismatics
~1970-1980. 5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Budapest - Élen a Tanulásban - A Sportban", "Kiváló Úttörő Munkáért" T:1-,2
1532539
31059
292
Numismatics
1972. "Dunaújváros" zománcozott fém jelvény (15x22mm) T:1-,2
1 000 HUF
1529087
31060
292
Numismatics
~1980. "Gyémántdiplomás Pedagógus - 60 év" aranyozott, zománcozott jelvény (25x30mm) T:2
1530703
31061
292
Numismatics
~1980. "Fővárosi 4. sz. Építőipari Vállalat" 3db klf törzsgárda jelvény és kitűző, 10,20 és 25 év után T:1-,2
1 000 HUF
1545493
31062
292
Numismatics
1982. "Budapest XXI. Csepel Pedagógusok Törzsgárda 15 év" zománcozott fém jelvény igazolvánnyal + 1977. "Csepeli Pedagógus Törzsgárda 20 év" zománcozott fém jelvény igazolvánnyal T:1-
1 000 HUF
1544948
31063
292
Numismatics
1986. "IAAF Mobil Grand Prix - Budapest" aranyozott, festett jelvény "TAIWAN" gyártó jelzéssel (25x31mm) T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m