30577.
292. Closed Online auction
Hungarian commemorative medals and plaques
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
1934. "Szombathelyi Ünnepi Hét 1934. IX. 1-10." aranyozott fém emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (51mm) T:2- kopás, ü. oxidációs fo., ragasztónyom