Hungarian commemorative medals and plaques
Number of items: 149
1547407
30592
292
Numismatics
1981. "Űrhajós Bélyegkiállítás - Körmend" aranyozott Br és festett kerámia plakett pár (105mm/113mm) T:2
1 400 HUF
1439897
30593
292
Numismatics
1982. "MLSZ / FIFA Világbajnokság Spanyolországban" Ag emlékérem eredeti tokban (35g/0.925/35x40mm) T:2(PP)
3 000 HUF
1459551
30594
292
Numismatics
1983. "Ózd - 50km Gyalogló Magyar Bajnokság" Br plakett (110mm) T:2
1 400 HUF
1444300
30595
292
500
Numismatics
1983. "Sobieski János lengyel király / Szécsény visszafoglalása emlékére 1683-1983" Br emlékérem sérült ÁPV tokban (42,5mm) T:2-
1427042
30596
292
Numismatics
1984. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Gyöngyös 1334-1984" jelzett Ag emlékérem (0.640), plombált műanyag tokban T:1 patina
3 000 HUF
1547478
30597
292
Numismatics
1984. " Öt város Bélyegkiállítása - Temesvár, Krakkó, Szentes, Zenta, Hódmezővásárhely" Br plakett tokban. Szign.: MI (78x89mm) T:2 erősen patinás
1 200 HUF
1457947
30598
292
Numismatics
1985. "Bizományi Áruház Vállalat - Hazánk felszabadulásának 40. évfordulója alkalmából" Ag emlékérem eredeti BÁV műanyag tokban, tanúsítvánnyal (33,87g/0.925/42,5mm) T:1
5 000 HUF
1531607
30599
292
Numismatics
1985. "A HNF (Hazafias Népfront) VIII. Kongresszusa Budapest" Br nagyalakú plakett fa tokban. Szign.:EM (105mm) T:2
1 000 HUF
1460531
30600
292
3800
Numismatics
1986. "A Budavári Sikló újjáépítése / Köszönet a közreműködésért - BKV" Br emlékplakett (~86mm) T:2
3 800 HUF
1533753
30601
292
3400
Numismatics
1986. "40 éves a Malév" Br emlékplakett (77mm) T:2
3 400 HUF
1547391
30602
292
Numismatics
1987. "25. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás - Gyöngyös 1987. április 2-12-ig" festett, jelzett, egyoldalas Hollóházi plakett (89mm) T:2
1 000 HUF
1528913
30603
292
Numismatics
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) + DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" piefort aranyozott Br emlékérem, két férőhelyes fa dísztokban (65mm) T:1-,2(PP) felületi karc, ujjlenyomat
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m