Gábor Andor: Panoptikum. Budapest, 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés. Számozott (1200/895.) példány, fekete számozással. Jó állapotban.
Major Henrik Panoptikuma. Hetven karikatúra. Kosztolányi Dezső és Major Henrik bevezetőjével. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés. 1913-as Tevan-kiadás reprint kiadása. Jó állapotban.
Anyák napjára. Szerk.: Guba Jánosné. Feledy Gyula rajzaival. [Miskolc], 1985, [Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja]. Kiadói műbőr-kötés. Készült 250 példányban. Jó állapotban
Andruskó Károly (1915-2008): Miskolc. Miskolc, 1976, Borsod Megyei Nyomdaipari Vállalat. Kiadói drapp műbőr kötés, kiadói papírborítóban. Számozatlan példány. Megjelent 1100 példányban, ebből 950 számozatlan. Kereskedelmi forgalomba nem került. Andruskó Károly fametszetei Miskolcról.
A dolgozók bankja. Országos Takarékpénztár Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete. Szerk.: Kovács Mihály. Feledy Gyula rajzaival. Miskolc, 1981, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés. Készült 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban
BUÉK '84. Dr. Szilágyi Mihály: Boszorkányperek Tolna megyében.Szekszárd, 1984, Szekszárdi Nyomda Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Állami Biztosító Borsod-Abaúj-Zemplén megyei igazgatósága. Szerk.: Kovács Mihály. Rajzokat készítette. Feledy Gyula. Miskolc, 1985, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Kiadták 1400 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Tóth Pál: Borsodi szénbányák. Miskolc, 1976., Miniatűrköny-gyűjtők Klubja-Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben- Számozott (1000/735) példány. Miskolci Minikönyvklub ex minilibris-szével. Kereskedelmi forgalomba nem került.Andruskó Károly (1915-2008) fametszeteivel illusztrálva. Jó állapotban.
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven. Megjelent 4100 példányban.
Janka Gyula: A nemzetközi minikönyvgyűjtés helyzete és lehetőségei. Bp., 1973, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói a gerincén némileg kopottas műbőr kötés, magyar, angol és német nyelven, 3x2x1 cm.