Kiszely Gyula: A bányászat és kohászat ipari műemlékei. Miskolc, 1983, Nagyalföldi Kőolaj- és Földgáz termelő Vállalat. Kiadói műbőr kötésben, fém plakettel. Számozott (300/65) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Vörösmarty-Egressy: Szózat. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. 998. számozott példány, megjelent 1200 számozott. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Fülöp János: Hajógyártók dicsérete. [Bp.], [1972], Magyar Hajó- és Darugyár. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Kölcsey-Erkel: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. 1200/998. számozott példány, kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
Bethlen Gábor (1580-1629). Bp., 1980, Kiadja a Magyarországi Református Egyház zsinati Irodájának Sajtóosztálya. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, mely hozzáragadt a kötéshez.