Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 84

15550.

50 000 HUF
135,14
147,06
15551.

6 000 HUF
Czelnai Rudolf: Az Országos Meteorológiai Szolgálat 125 éve (1870-1995). Bp., 1995, Országos Meteorológiai Szolgálat. Kiadói papírkötés, magyar és angol nyelven. A szerző által dedikált példány./ Rudolf Czelnai: 125 Years of the Hungarian Meteorological Service (1870-1995). Bp., 1995, Hungarian Meteorological Service. Paperbinding, in Hungarian and German language. Dedicated by the author.
15552.

5 000 HUF
15553.

4 000 HUF
15554.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Ignaz G. Wallentin: Lehrbuch der Physik. Wien, 1893, A. Pichlers Witwe & Sohn. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, német nyelven. A K.u.K. Infanterie.Cattenschule könyvtárának bélyegzőjével./ Linen-binding, with worn and spotty cover, in German language. With the K.u.K. Infanterie.Cattenschule librarys stamp.
15555.

Dr. Ignaz G. Wallentin: Lehrbuch der Physik. Wien, 1893, A. Pichler's Witwe & Sohn. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, német nyelven. A K.u.K. Infanterie.Cattenschule könyvtárának bélyegzőjével./ Linen-binding, with worn and spotty cover, in German language. With the K.u.K. Infanterie.Cattenschule library's stamp.

3 000 HUF
Dr. Franz Mocnik: Lehrbuch der Geometrie für die oberen Classen der Mittelschulen. Bécs-Prága, 1894, F. Tempsky. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylapon, és kötéstbálán, valamint az elülső kötéstáblán jegyzettel, foltos lapokkal, volt könyvtári példány, német nyelven./ Linen-binding, in German language, in poor condition.
15556.

1 000 HUF
Dr. Franz Mocnik: Lehrbuch der Arithmetik und Algebra nebst einer Ausgaben-Sammlung für die oberen Classen der Mittelschulen. Bécs-Prága, 1893, F. Tempsky. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, az elülső szennylap hiányzik, az elülső kötéstbálán, valamint a könyvben jegyzetekkel, a címoldal és az első pár lap kijár (1-16 p.), volt könyvtári példány, német nyelven./ Linen-binding, in German language, in poor condition.
15557.

1 000 HUF
15558.

1 200 HUF
15559.

1 600 HUF
15560.

2 000 HUF
15561.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF