Number of items: 379

15835.

8 000 HUF
Barsi Ödön: Egy lélek visszatér. Bp., [1947], Magyar Téka. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadásokkal és kissé foltos gerinccel, de egyénként jó állapotban. A borító Hámori György munkája. Első kiadás.
15836.

5 000 HUF
15837.

6 000 HUF
Plautus Vígjátékai 3. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1885, Pfeifer Ferdinánd, 329 p. Kiadói félbőr-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
15838.

5 000 HUF
15839.

24 000 HUF
64,86
70,59
15840.

42 000 HUF
113,51
123,53
The Tale of Lohengrin Knight of the Swan aftre the drama of Richard Wagner by T.W. Rolleston. Presented by Willy Pogany New York, 1912, Crowell. Finely illustrated throughout in color and with 8 tipped-in color plates within decorative borders, numerous full-page illustrations, each text leaf with elaborate pictorial borders, the text in calligraphy. Gray cloth-bound, decorated in gilt on the spine, and gilt and color on the upper board. Decorated endpapers. Light wear to the edges and spine tips, slight vertical injury on the spine. First edition in fine condition.
15841.

40 000 HUF
108,11
117,65
15842.

24 000 HUF
64,86
70,59
15843.

10 000 HUF
27,03
29,41
Hegedüs Loránt: Uj világ felé. Politikai utazás a jövőbe. Bp.,[1929], Légrády. Átkötött egészvászon-kötésben, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15844.

6 000 HUF
Hegedüs Loránt: A könnyek könyve. Bp., é.n., Nyugat. Átkötött egészvászon-kötésben, beragasztott újságcikkekel, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15845.

6 000 HUF
Hegedüs Sándor: A lélekbúvár. Bp.,1917, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
15846.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF