1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Budapest, 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a borító a sarkainál kissé kopottas, a gerince kissé sérült, pár helyen ceruzás bejegyzéssel.