10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói, dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, Néhány kötet gerince szakadozott, de nagyrészt jó-közepes állapotban.