3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelÅ‘dés terén. Francia és magyar Ãrók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Budapest, 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Kiadói, aranyozott félbÅ‘r kötésben, számos illusztrációval, picit kopott gerinccel.