800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Pauline Schanz, H. Waldemar: Mädchen-geschichten. Willy Plank hat szÃnes egészoldalas illusztrációjával. Stuttgart, é.n., Loewes Verlag Ferdinand Karl. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borÃtóval, német nyelven./ Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language.