1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Smiles-Shramm: A boldogulás útja. A magyar viszonyokhoz alkalmazta Dr. Kárffy Ödön. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Könyvkiadóvállalata, 91 p. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel.