16202. 293. Closed Online auction Books: Other rarities
100 HUF
0 HUF
Tisza Etelka: Nagy és dicső emberek történetei. I. rész. Budapest, é.n., Légrády. Szecessziós, kiadói félvászon kötésben. Kissé kopottas gerinccel, elszíneződött fedőborítóval.
Photo of the item taken by : vörös_iván