100 HUF
Turóczi József: Magyar Szimplicisszimusz. Kalandos történet a XVII. századból. Új életre keltette -. Tizenöt képpel. Budapest., É.N., Béta Irodalmi Részvénytársaság. Kiadói, rajzos félvászon-kötésben, 186 p. A borÃtója kopott, és foltos. A cÃmlapon ajándékozási sorokkal, az elülsÅ‘ szennylapon tulajdonosi névbejegyzéssel.