Schematismus Cleri Archi-DIoecesis Colocensis et Bacsiensis. Colocae (Kalocsa), 1875, Malatin et Helmeyer. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. Benedek Elek (1800-1887) kalocsai egyházmegyei kanonok és apát ajándékozási soraival Magyar Gábor szegedi főgimnáziumi igazgatónak./
Paperbinding, with a little damage on the spine, in Latin language.
1868 - 1883 Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének és országos zsinatának jegyzőkönyvei, határozatai, azok elé terjesztett javaslatok, tervezetek és egyéb ezzel kapcsolatos nyomtatványok, egybekötve, összesen 15 db:
1. Köznevelés és közoktatási szervezet a Magyarországi Ref. Egyházban. Megállapítva az 1881-ik évben Debrecenben tartott országos zsinat által. Debrecen, 1883, Debrecen Városi Könyvnyomda, 40 p.
2. A helv. Hitv. Solti egyházmegyében. 1861. October 1-jén életbe lépendő Segélypénztár alapszabályai, amint azok az 1861. május 23-án tartott egyházmegyei gyülésen megállapittattak. Kalocsa, 1868, Malatin és Holmeyer érsek könyvnyomdászok, 8 p. A 8. oldalon korabeli ceruzás bejegyzéssel.
3. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes conventjének jegyzőkönyve. Debrecen, 1879, Szeptember 10-13. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1879, Debrecen Városi Könyvnyomda, 28+2 p.
4. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Budapest, 1880, Szeptember 15-21. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1880, Debrecen Városi Könyvnyomda, 39+1 p.
5. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Budapest, 1881, Március 8-14. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1881, Debrecen Városi Könyvnyomda, 25+3 p.
6. A Magyarországi Reformált Egyház 1882. Szeptember 10-17. napjain. Debrecenben tartott országos zsinatának jegyzőkönyve. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1882, Debrecen Városi Könyvnyomda, 62 p.
7. A Magyarországi Reformált Egyház 1881. Oktober 31. - November 24. Debrecenben tartott országos zsinatának jegyzőkönyve. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1882, Debrecen Városi Könyvnyomda, 152 p. A 43/44. oldal szakadt.
8. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Budapest, 1883, Január 23-31. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1883, Debrecen Városi Könyvnyomda, 64 p.
9. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjének jegyzőkönyve. Kolozsvár, 1883, Szeptember 12-17.-ig. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1883, Debrecen Városi Könyvnyomda, 52 p.
10. A 8. A Magyarországi Reformált Egyház alkotmányának tervezete. A zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslatképen, az egyetemes konvent által megállapítva. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1880, Debrecen Városi Könyvnyomda, 39+1 p.
11. Egyházi bíróság és törvénykezési rendtartás. A reformált egyetemes konvent által megállapított s a zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslat. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1881, Debrecen Városi Könyvnyomda, 12 p.
12. A köznevelés és közoktatás szervezetének szabályzata, a Magyar Reformált Egyházban. Javaslat. Debrecen, 1879, Debrecen Városi Könyvnyomda, 62+2p.
13. A középiskolai oktatás szervezetének szabályzata, a Magyar Reformált Egyházban. Az egyetemes konvent által megállapított s a zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslat. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1880, Debrecen Városi Könyvnyomda, 13+1 p.
14. A köznevelés és közoktatás szervezetének szabályzata, a Magyar Reformált Egyházban. Az egyetemes konvent által megállapított s a zsinati törvényhozás elé terjesztendő javaslat. Kiadta Tóth Sámuel. Debrecen, 1881, Debrecen Városi Könyvnyomda, 38+1 p.
15. Zsinati előmunkálatok. A Magyarországi Reformált Egyház egyetemes konventjéből kiküldött bizottság által előterjesztve. Második füzet. Bp., 1879, Franklin-Társulat Könyvnyomdája, 80 p.
Korabeli kopottas félvászon-kötés, foltos lapokkal, foltos lapszélekkel.
Liturgia, vagy a' közönséges Isteni-tiszteletnek, és az
arra tartozó némelly szent rendtartásoknak és foglalatosságoknak módja és formája.
Készíttetett a' Tiszán-innen lévô Helv. Vallástételt követô Evangelica Magyar Ekklésiák' Szuperintendentziájának számára. Sárospatak, 1814, Nádaskay András, 6+104 p. Első kiadás. Korabeli sérült gerincű kemény papírkötés, az előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhol foltos lapokkal, de egyébként korához képest jó állapotban.
Emlékkönyv főitszteletü és méltóságos Antal Gábor dunántúli ev. ref. püspök urnak a belső-somogyi rev. ref. egyházmegyében 1898 év ápr. 17-től máj. 15-ig tartott egyházlátogatásáról. Szerk.: Nagy Lajos. Kaposvár, 1899, Kéthelyi M. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró címlappal és elülső előzéklappal. Antal Gábor (1843-1914) dedikációjával dr. Ballagi Géza (1851-1907) történész, jogtudósnak, Ballagi Géza névbélyegzőjével.
Glatz, Jacob: Andachtsbuch für gebildete Familien. Bécs, 1845, J. G. Heubner. Aranyozott lapszélekkel, az elején rézmetszetes képpel, sérült csatos velúrkötésben.
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-22. köt. Nem teljes sorozat. Budapest, 1935-1938, Szent István-Társulat. Kiadó aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Szép állapotban.