Bútorasztalos. Szerk.: Pál Armand. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, ábrákkal és képekkel illusztrált, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
Dr. Széchy Károly: Alapozás I-II. I. kötet: Az altalaj, min építőanyag. II. kötet: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
W. H. Uhland (1840-1907): Die motoren. Unter mitwirkung erfahrener ingenieure und fabrikdirectoren. Handbuch für den Practischen Maschinen-Constructeur I./2. Leipzig, 1883, Baumgärtner's Buchhandlung. Kiadói kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva, német nyelven. Berthold Orowan (1863-1933) gépészmérnök névbélyegzőjével./ Half-linen-binding, with worn cover, with German language.
Petró István: Magyarország villamosításának állapota az 1925. évben. A M. Kir. kereskedelmi Miniszter. Budapest, 1927, Magyar Királyi Állami nyomda. Egészvászon kötésben. Nagyméretű, szép állapotú térkép melléklettel