10569.
293. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Alfred Soder (1880-1957): Ex libris Diamat Izsó. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×9 cm