10555.
293. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Nemes Török János (1900?-1980): Ez a mi könyvünk Popettát. Rézkarc, papír, jelzett,10x8 cm