10043. 293. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Csavlek András (1942-):Szőlőhegyi délután. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett keretben, foltos, 21×28 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván