10131. 293. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
0 HUF
Király Béla (1902-1985): Falusi utca részlet. Olaj, vászon (sérült, javított), jelzett, keretben (sérült), 35×54 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván