12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Antik ébresztőóra a XIX. sz.-ból. Jelzett, francia ES. Ingajáratos. Az óraszerkezet néha működik, de az ébresztő mutatója hiányzik. Fém és sárgaréz. Zománcozott számlappal, rajta hajszálrepedésekkel. / Vintage French alarm clock with missing alarm dial